Proxibud - Zielone Wzgórze II

Opis inwestycji - osiedle Zielone Wzgórze II

Zielone Wzgórze II to spokojna enklawa położona na łagodnym, południowym stoku w Wielkiej Wsi.

Lokalizacja działek gwarantuje spokój, ciszę i dużo słońca przez cały dzień.

Wokół rozciągają się pola, łąki i lasy co daje gwarancję ostoi spokoju dalekiej od zgiełku miasta i ruchliwych szos. Jednocześnie w zasięgu wzroku roztacza się niepowtarzalny widok na całą panoramę Krakowa, wzgórza Lasku Wolskiego (kopce Kościuszki i Piłsudskiego), Zabierzowa a w oddali Beskidy i Tatry.

Sąsiedztwo licznych dolinek, wąwozów i jaskiń pozwala aktywnie jak i rodzinnie oraz krajoznawczo wypoczywać każdego dnia.

Dodatkowo w sąsiedztwie można uprawiać jazdę konną i rowerową, wspinaczkę skałkową lub wybrać się na popołudniowy spacer z psem do leżącej poniżej (ok. 400m) malowniczej doliny Kluczwody.

Zielone Wzgórze II obejmuje 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej (4 bliźniaków) tworzące zamkniętą enklawę.

Ponadto w skład osiedla wchodzi wspólny obiekt parkowo-rekreacyjny oraz miejsca parkingowe. Cały obiekt posiada ogrodzenie (od strony drogi mur kamienny) wraz z domofonem i automatyczną bramą.

Zielone Wzgórze II jest zabudowane domami o powierzchni od 119m2 do 183m2. Dwa z domów są niepodpiwniczone, pozostałe posiadają piwnice oraz dwustanowiskowe garaże.

Każdy dom posiada oddzielną działkę z ogrodem.

Osiedle od północy graniczy z malowniczym stokiem pełnym zieleni, od wschodu z sadem i łąką, od południa wewnętrzny mini park Zielonego Wzgórza II oddziela domy od lokalnej drogi asfaltowej.